V sobotu 24.5.2014 jsme se zúčastnili propagační akce s názvem "Na venkově zdravě jíme", která se konala v překrásném areálu v obci Nepolisy. Projekt pod zášťitou Místních akčních skupin Hradecký venkov a Společná CIDLINA si klade za cíl propagaci zdravého životního stylu v oblasti gastronomie a představení kvalitních regionálních potravin. S touto strategií se naše firma ztotožňuje a proto s radostí přijala pozvánku na tuto akci a možnost představit některé svoje výrobky veřejnosti.

Představení vybraných výrobků naší firmy probíhalo v našem stánku. Součástí prezentace byla také velmi úspěšná ochutnávka grilovaného krůtího masa, které naše firma produkuje. Představena byla také vybraná zemědělská technika. Možnost prozkoumat interiér této techniky přivítaly především děti a traktory tak byly po celý den v jejich obležení.

Poděkování patří především všem zaměstnancům firmy, kteří se podíleli na zdárném průběhu celé akce a představení některých výrobků naší firmy. Nemenší dík patří pořadatelům a organizátorům celé akce Místním akčním skupinám Hradecký venkov a Společná CIDLINA za výtečnou organizaci akce, zapůjčení prostor a vybavení pro naší prezentaci.

Účast na propagační akci v Nepolisech

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>